Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA BYTOMSKA
1 Bieda Halina Maria 49
2 Kurnik Wiesław Tadeusz 63
3 Nowak Joachim Jan 56
4 Wesołowski Adam Wojciech 32
5 Sokal Danuta Stanisława 58
6 Hammer Mateusz Aleksander 25
7 Stępień Dariusz Michał 36
8 Kempa Katarzyna 46
9 Roman Krzysztof Marek 53
10 Delewski Rafał Damian 29
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY "BYTOM PRZYJAZNE MIASTO"
1 Wołosz Mariusz Maciej
2 Boruszewski Dariusz 40
3 Krieser Witold Henryk 35
4 Kowalska Ewa Małgorzata 36
5 Drohobycki Grzegorz Czesław 37
6 Traczyk Jolanta Teresa 46
7 Niemiec Michał 29
8 Rosołek Michał Dominik 20
9 Skibniewski Grzegorz Adam 45
10 Nawrot Elżbieta Zuzanna 68
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Król Adrian Marian 43
2 Pitas Brygida Maria 52
3 Blachnicki Stanisław Eugeniusz 69
4 Grajcar Krzysztof Roman 41
5 Jasiewicz Jacek Stefan
6 Nowak Jolanta Beata 38
7 Kostyszyn Jerzy Stanisław 58
8 Deptuch Janina Zofia 55
9 Marmola Małgorzata Agnieszka 46
10 Kliś Filip Krzysztof 25
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKTBYTOM.PL
1 Przywara Paweł Łukasz 27
2 Posełek Paweł Michał 19
3 Bajor Kamil Grzegorz 26
4 Kuszyk Katarzyna Magdalena 21
5 Żurek Damian 23
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Glatte Michał Bolesław 33
2 Kurnik Aleksander Andrzej 65
3 Kędzierski Andrzej 55 Bytom
4 Kurowska Jolanta Julianna 51
5 Baran Marek Władysław 50
6 Tarnawski Kazimierz Roman 69
7 Koleba Artur Marek 41
8 Słonecki Janusz 68
9 Winnicka Anna Józefina 22
10 Bubnicki Andrzej Błażej 29
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY - BYTOMSKA ALTERNATYWA
1 Zamojski Andrzej Stanisław 57
2 Wróbel Marek Grzegorz 41
3 Świderski Marian Feliks 72
4 Kulesza Anna Zofia 24
5 Stępek Anna 54
6 Pasota Barbara 48
7 Kohlmann Magdalena Patrycja 30
Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REFERENDUM BIS I DAMIANA BARTYLI
1 Bartyla Damian Franciszek 39
2 Wójcicki Janusz Maria 50
3 Petrymusz Ewa Barbara 56
4 Szwarc Michał Franciszek 75
5 Kołodziejczyk Beata Małgorzata 47
6 Krzysztofik Sławomir 46
7 Śpiewakowska Beata Aniela 46
8 Szołtysik-Kaczmarek Katarzyna Monika 27
9 Lukoszek Aleksander Piotr 37
10 Kupijaj Tomasz Mariusz 39 Bytom
Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNY BYTOM"
1 Surowiec Bogdan 39
2 Czernichowska Mariola Jolanta 50
3 Bobras Czesław 58
4 Orszulak Anna Jadwiga 66
5 Jamrozik Kazimierz Wiesław 55
6 Respondek Marcin Wojciech 35
7 Sokalska Elżbieta 68
Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE DLA BYTOMIA PDB
1 Paczocha Janusz Jacek 56
2 Ferdynus-Migdałek Wanda Halina 65
3 Trelewicz Bronisława Halina 64
4 Sroczyńska Grażyna 56
5 Skąpska Hanka Marta 57
6 Leszczyńska Elżbieta Wanda 52
7 Obałek Łukasz Maciej 29
8 Pawolka Robert Andrzej 53
9 Warasiecki Jarosław Henryk 27
10 Ciosek-Gzubicka Grażyna Elżbieta 59
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA
1 Laburda Jacek Wojciech 50
2 Flaszewska Eliza Krystyna 36
3 Akselrad Henryk Aleksander 60
4 Kolibek Romuald Jacek 54
5 Dyrcz Mirosław Jan 50
6 Kurek Janusz Zdzisław 50
7 Lisek Andrzej Gwidon 62
8 Badura Adam Jan 56
9 Spałek-Tybor Lucyna Miłosława 45
10 Martyn Kazimierz Eugeniusz 56
echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?