UKS MOSM Bytom zdobył Mistrzostwo Polski w piłce wodnej

BS
Tytuł Mistrza Polski Młodzików w Piłce Wodnej zdobyli Bytomianie z UKS MOSM Bytom. Chłopcy powtórzyli sukces sprzed roku i zdobyli złoty medal. Konkurenci pozostali bez szans.

Sześć najlepszych drużyn w kraju walczyło o tytuł Mistrza Polski Młodzików w Piłce Wodnej. Zawodnicy z UKS MOSM Bytom bronili tytułu sprzed roku i udało się.

W rozgrywanych w Bytomiu finałach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików waterpoliści z Bytomia zdobyli złoty medal. W całym turnieju nie dali żadnych szans przeciwnikom, wygrywając wszystkie mecze.

We wtorek pokonali najpierw ŁSTW Łódź 8:4, a potem rozgromili Alfę Gorzów Wielkopolski 15:1. W środę zwyciężyli Pałac Młodzieży Warszawa 16:5 i rozgromili AZS AWF Poznań 19:1.

Tytuł wicemistrzów zdobyli piłkarze wodni z Warszawy, brązowe krążki powędrowały do zawodników z Łodzi.