Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 0:1. Zagłębie przerwało passę siedmiu remisów

ivan
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 0:1 sxc.hu
Polonia Bytom przegrała na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Jedyną bramkę spotkania strzelił w 10. minucie Łukasz Matusiak. Tym samym Zagłębie przerwało serię siedmiu kolejnych remisów. Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 0:1

0:1 Łukasz Matusik 10;

Polonia Bytom: Jakub Sypniewski, Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Norbert Radkiewicz, Marcin Kowalski, Damian Michalik (61' Bartłomiej Setlak), Bartosz Nowak, Kamil Zalewski, Jean Paulista (61' Michał Płókarz), Kamil Białkowski (76' Kamil Walesa), Dawid Jarka.

Zagłębie Sosnowiec: Mateusz Struski, Marcin Sierczyński, Sławomir Jarczyk, Michał Grudniewski, Jovan Ninković, Rafał Jankowski, Łukasz Grube, Łukasz Matusiak, Tomasz Szatan, Paweł Domański (90' Hubert Tylec), Łukasz Tumicz (78' Bartłomiej Czarnecki).