Polonia Bytom - ŁKS Łódź 1:1 [ZDJĘCIA]. Remis w meczu najsłabszych drużyn I ligi

ivan / Foto: Arkadiusz Ławrywianiec
Polonia Bytom zremisowała z ŁKS-em 1:1, w meczu dwóch drużyn zamykających pierwszoligową tabelę.

Któremu klubowi z województwa śląskiego kibicujesz? [PLEBISCYT]

Goście objęli prowadzenie w 32. minucie gry. Paweł Kaczmarek trafił w poprzeczkę, a odbitą od niej piłkę, do bramki wakował Konrad Kaczmarek.

Gospodarze wyrównali na osiem minut przed końcem spotkania. Bogusława Wyparłę pokonał Michał Płókarz.

Obie drużyny zajmują dwie ostatnie pozycje w tabeli I ligi. Polonia, niezmiennie, pozostaje bez ligowego zwycięstwa.

Pokaz MMA podczas meczu Polonii Bytom z ŁKS Łódź [ZDJĘCIA]

Strzelec bramki dla Polonii Bytom w meczu z ŁKS-em Michał Płókarz po meczu pojechał do szpitala. Wstępna diagnoza mówi o złamanej kości jarzmowej - informuje Dziennik Zachodni.