Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Sztuczna Inteligencja wydała wyrok! NAJBRZYDSZE miasta na Śląsku według SI. Czy się z nią zgadzasz?

Wiktoria Kurczab
Wiktoria Kurczab
RANKING! Zapytaliśmy sztuczna inteligencję, które miasta w woj. śląskim uważa za najbrzydsze. Niezwykła zdolność AI do przetwarzania ogromnej ilości danych pozwoliła ocenić estetykę śląskich miast. Jednak warto pamiętać, że wygląd jest kwestią subiektywną. Czy zgadzasz się z tym, co myśli o Twojej miejscowości? Czy preferencje AI są zgodne z Twoimi spostrzeżeniami? Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jakie miasta znalazły się na szycie listy i dlaczego!

Które miasta wskazała sztuczna inteligencja i dlaczego? Kliknij TUTAJ i sprawdź!

Spis treści

Sztuczna inteligencja - czym jest ChatGPT?

ChatGBT to zaawansowany model językowy stworzony przez firmę OpenAI. Jest to narzędzie, które może odpowiadać na pytania, dostarczać informacje i pomagać w rozwiązywaniu różnych zadań językowych. Model został wytrenowany na dużym zbiorze danych, dzięki czemu posiada szeroką wiedzę z różnych dziedzin. Ważne jest jednak pamiętać, że ChatGBT nie jest świadomy ani nie posiada rzeczywistej wiedzy, a jego odpowiedzi opierają się na statystycznych wzorcach językowych. Dlatego zawsze warto sprawdzić informacje za pomocą innych źródeł, zwłaszcza w przypadku krytycznych tematów.

Zobacz ranking 12 śląskich miast, które sztuczna inteligencja oceniła jako najbrzydsze, klikając przycisk "Zobacz galerię":

Kontrowersyjny ranking chatbota. Czy się zgodzisz z werdyktem?

Ważne jest zauważenie, że ranking miast oparty na sztucznej inteligencji jest subiektywnym spojrzeniem na estetykę i nie odzwierciedla jednoznacznie rzeczywistości.

Pamiętaj, że to tylko subiektywna lista, która może się różnić od opinii innych osób. Nie oznacza to, że te miasta są całkowicie pozbawione uroku lub wartości. Każde z tych miast ma swoje unikalne cechy i historię, które przyciągają różne grupy ludzi z różnych powodów. - podsumował ChatGPT

Wyniki generowane przez chatboty mogą się różnić, nawet przy zadawaniu tych samych pytań. To zjawisko wynika z natury algorytmów generacyjnych, które operują na wielu czynnikach i wagach.

Zapytaliśmy sztuczną inteligencje, jakie śląskie miast uważa za najbrzydsze

W przypadku naszego rankingu, zadaliśmy pytanie to kilkukrotnie i chociaż miasta pozostawały takie same, kolejność ich umieszczenia na liście czasem się zmieniała do 2 miejsca w górę lub w dół. Dodatkowo, każde miejsce w rankingu zostało uzasadnione przez AI na podstawie analizy różnych czynników, takich jak architektura, krajobraz, przemysłowy charakter czy brak zieleni. Dlatego ważne jest, aby podejść do tych wyników z dystansem i skonfrontować je z własnym odczuciem i spostrzeżeniami, aby wyrobić sobie opinię na temat uroku swojego miasta.

Dowiedz się, jakie miasta znalazły się na szycie listy i dlaczego.

Zobacz ranking >>>

Sztuczna Inteligencja wydała wyrok! NAJBRZYDSZE miasta na Śl...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dron z kamerą termowizyjną strażaków z Leszczyny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bytom.naszemiasto.pl Nasze Miasto