Bytomianki zlały lidera

(mz)
Koszykarki MOSM-u Bytom pokonały lidera II ligi Pałac bytom Młodzieży Tarnów 75:53 i znacznie powiększyły swoje szanse na grę w drugiej rundzie rozgrywek.

Koszykarki MOSM-u Bytom pokonały lidera II ligi Pałac bytom Młodzieży Tarnów 75:53 i znacznie powiększyły swoje szanse na grę w drugiej rundzie rozgrywek. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie, druga część gry należała do drużyny prowadzonej przez trenera Mariusza Niedbalskiego. Dzięki znakomitej obronie, bytomianki systematycznie powiększały przewagę. W czwartej kwarcie mecz był praktycznie rozstrzygnięty.

MOSM Bytom - Pałac Młodzieży Tarnów 75:53 (17:19, 14:11, 20:12, 24:11)

MOSM: Majchrzak 22, Stanek 15, A. Zielonka 11, Iwan 9, Rutkowska 6, Sołtysiak 4, Karch 4, Zielińska 2, Juchniewicz 2, Ky, Mniszko, Dziura.