Zwycięstwo w Rzeszowie

(mz)
Koszykarki MOSM-u Bytom wygrały wyjazdowy mecz z AZS Rzeszów 66:60. To ich drugie zwycięstwo w piątym spotkaniu w tym sezonie. Pojedynek rozpoczął się od prowadzenia AZS-u, który wygrał pierwszą kwartę sześcioma ...

Koszykarki MOSM-u Bytom wygrały wyjazdowy mecz z AZS Rzeszów 66:60. To ich drugie zwycięstwo w piątym spotkaniu w tym sezonie.

Pojedynek rozpoczął się od prowadzenia AZS-u, który wygrał pierwszą kwartę sześcioma punktami. Bytomianki mozolnie odrabiały straty i w ostatniej części gry wywalczyły przewagę, której nie oddały do końcowej syreny. Najskuteczniejsze w barwach MOSM-u były Karolina Stanek i Paulina Rozwadowska. Obie zdobyły po czternaście punktów. Trzynaście punktów i trzy przechwyty miała Justyna Zielonka, a osiem punktów i cztery asysty - Martyna Zielińska.

AZS Rzeszów - MOSM Bytom 60:66 (15:9, 15:19, 17:19, 13:19)

MOSM: Stanek 14, Rozwadowska 14, J. Zielonka 13, Licznar 10, Zielińska 8, A. Zielonka 7.