Materiał informacyjny

Już w czwartek, 28 listopada, o godzinie 7:00 przy ul. Wrocławskiej 63 G otwarty zostanie piąty sklep sieci Lidl Polska w Bytomiu. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” –pyszne,aromatycznepieczywo, wędliny „Pikok”,świeże mięso „Rzeźnik”,produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku, 28 listopada, do soboty, 7 grudnia, wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Bytomiu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in.szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nowy sklep sieci Lidl w Bytomiu ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 m2. W obiekcie zatrudniono 24 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 120 miejsc parkingowych.

„W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Bytomiu” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication Lidl Polska.

Lidl w Bytomiu, ul. Wrocławska 63 G

Godziny otwarcia:

· poniedziałek – czwartek: 7:00 – 21:00

· piątek – sobota: 7:00 – 22:00

· niedziela handlowa: 9:00 – 18:00

Liczba nowych miejsc pracy w placówce: 24

Powierzchnia sali sprzedaży: 1350 m2

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

· instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,

· odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,

· energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Wiadomości

Więcej na temat: