Ogród różańcowy Bytom : Parafia św. Jacka organizuje tu nabożeństwa majowe

Magdalena Nowacka-Goik
Ogród różańcowy Bytom : Parafia św. Jacka organizuje tu nabożeństwa majowe. Miejsce na modlitwę, kontemplację, spacer i wypoczynek.

Ogród różańcowy Bytom - parafia św. Jacka Rozbark

Od trzech lat można podziwiać piękny, rozbarski ogród różańcowy przy parafii św. Jacka. To właśnie tu (przy dobrej pogodzie), odbywają się nabożeństwa majowe. Odprawiane są od poniedziałku do soboty po mszy wieczornej, w niedzielę o godz. 15.30.

Ogród jest też dobrym miejscem na majowy spacer z rodziną

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

iPolitycznie - Jeśli KE nas nie posłucha, będziemy żądać rekompensat

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bytom.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie