MOSM Bytom nie sprostał liderowi I ligi

(mz)
Nie było niespodzianki i MOSM nie przerwał zwycięskiej serii lidera. Górnik wygrał pewnie 76:56. Mecz rozstrzygnął się w drugiej kwarcie, którą rywalki wygrały siedemnastoma punktami. Do przerwy Górnik prowadził 40: 16.

Nie było niespodzianki i MOSM nie przerwał zwycięskiej serii lidera. Górnik wygrał pewnie 76:56.
Mecz rozstrzygnął się w drugiej kwarcie, którą rywalki wygrały siedemnastoma punktami. Do przerwy Górnik prowadził 40: 16. Co ciekawe, cała zdobycz punktowa MOSM-u w pierwszej połowie była dziełem trzech zawodniczek. Katarzyna Juchniewicz zdobyła sześć, a Karolina Stanek i Barbara Majchrzak – po pięć „oczek”. W trzeciej kwarcie bytomianki nieco zmniejszyły straty, ale końcówka znów należała do rywalek.

MOSM Bytom – Górnik Wieliczka 56:76 (5:12, 11:28, 23:16, 17:20)
MOSM: Juchniewicz 18, Stanek 13, Majchrzak 12, Licznar 6, A. Zielonka 5, Mniszko 2, J. Zielonka, Szabatowska, Sołtysiak, Zielińska.