Mecz Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice 2:0. Zobacz ZDJĘCIA. Bytomianie poszli za ciosem

Jacek Sroka
Jacek Sroka
09.10.2021 bytom
polonia bytom - pniowek pawlowice slaskie
lucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press
 *** local caption *** polonia bytom - pniowek pawlowice slaskie
09.10.2021 bytom polonia bytom - pniowek pawlowice slaskie lucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** polonia bytom - pniowek pawlowice slaskie Lucyna Nenow / Polska Press
SPORT. W meczu 12. kolejki grupy trzeciej III ligi Polonia Bytom pokonała Pniówka Pawłowice 2:0. Gole dla bytomian strzelili w tym meczu Damian Celuch i Grzegorz Ochwat. Zobaczcie zdjęcia z meczu Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice.

Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice 2:0. Bytomianie poszli za ciosem

Piłkarze Polonii Bytom odnieśli trzecie zwycięstwo w ciągu tygodnia. Bytomianie poszli za ciosem i po pokonaniu w lidze w Tarnowskich Górach Gwarka oraz pucharowej wygranej z Szombierkami w sobotę okazali się lepsi od Pniówka Pawłowice w 12. kolejce grupy trzeciej III ligi.

Podopieczni trenera Kamila Rakoczego wyraźnie wracają na właściwie tory. W spotkaniu z Pniówkiem bytomianie szybko objęli prowadzenie. Już w 10 minucie po składnej akcji polonistów do siatki gości trafił Damian Celuch. Dla napastnika Polonii był to drugi z rzędu ligowy gol w tym sezonie.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU POLONIA BYTOM - PNIÓWEK PAWŁOWICE

Gospodarze jednobramkowe prowadzenie utrzymali niemal do ostatniego gwizdka sędziego. W doliczonym czasie gry wynik podwyższył wprowadzony po przerwie na boisko Grzegorz Ochwat. Piłkarze Polonii po raz kolejny udowodnili, że zawsze grają do końca.

Po wygranej z Pniówkiem Polonia utrzymała szóste miejsce w tabeli zmniejszając stratę do lidera z Goczałkowic do 12 pkt. Drużyna Łukasza Piszczka w tej kolejce bezbramkowo zremisowała bowiem u siebie z rezerwami Zagłębia Lubin.

Polonia dopiero po raz czwarty grała w tym sezonie w Bytomiu i odniosła trzecie zwycięstwo w roli gospodarza. Następny mecz piłkarze trenera Rakoczego rozegrają za tydzień w Kluczborku.

Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)