Lider przegrał w końcówce

(mz)
W najciekawszym meczu trzynastej kolejki Bytomskiej Ligi Koszykówki Amatorów, Longman Boys przegrali z Machiną Felix Radzionków 66:68. Przez cztery kwarty inicjatywa była po stronie L-Boys, którzy w pewnym momencie ...

W najciekawszym meczu trzynastej kolejki Bytomskiej Ligi Koszykówki Amatorów, Longman Boys przegrali z Machiną Felix Radzionków 66:68.

Przez cztery kwarty inicjatywa była po stronie L-Boys, którzy w pewnym momencie prowadzili nawet 13 punktami. W końcówce wystarczyła jednak chwila nieuwagi, by do głosu doszli rywale. Machina odrobiła straty i na cztery minuty przed końcową syreną wyszli na pierwsze prowadzenie. Longman Boys mogli doprowadzić do dogrywki, ale rzut Tomasza Oczadłego był niecelny.

L-Boys, którzy występowali w tym meczu bez dwóch podstawowych zawodników: Janusza Śmigielskiego i Jarosława Świercza, utrzymali pierwsze miejsce w tabeli ?BeLKI?. Machina awansowała na trzecią pozycję.

Wyniki: Rybacy - Bobasy 64:74, Wasko Gliwice - Unitrans Katowice 80:65, Ohio Power Tarnowskie Góry - Dobermany Tychy 91:70, Longman Boys - Machina Felix Radzionków 66:68. Pauzowała: Rudna Sosnowiec.

1. Longman Boys 12 21 784:676
2. Unitrans 12 19 809:783
3. Machina 11 18 802:762
4. Wasko 12 18 786:777
5. Ohio Power 12 18 758:750
6. Rudna 11 17 676:675
7. Bobasy 12 16 734:763
8. Dobermany 11 16 692:731