Licytacje komornicze domów w woj. śląskim. Sprawdźcie wrześniowe oferty. Ceny wywoławcze są atrakcyjne!

red.
06-09-2019 o godz. 00:00 w budynku Sądu Rejonowego w Rybniku z siedzibą przy Plac M. Kopernika 2, 44-200 Rybnik, pokój 250, odbędzie się druga licytacja nieruchomości położonej przy Strąkowska 38D, 44-207 Rybnik, dla której SĄD REJONOWY RYBNIK VII WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1Y/00009274/6.

Suma oszacowania wynosi 212 190,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 141 460,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 21 219,00 zł.
06-09-2019 o godz. 00:00 w budynku Sądu Rejonowego w Rybniku z siedzibą przy Plac M. Kopernika 2, 44-200 Rybnik, pokój 250, odbędzie się druga licytacja nieruchomości położonej przy Strąkowska 38D, 44-207 Rybnik, dla której SĄD REJONOWY RYBNIK VII WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1Y/00009274/6. Suma oszacowania wynosi 212 190,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 141 460,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 21 219,00 zł. https://www.google.com/maps/
Licytacje komornicze domów z woj. śląskiego - zobacz oferty z września 2019. Niemal każdego dnia nieruchomości są wystawiane na licytacje komornicze - domy są zajmowane osobom zadłużonym, by potem trafić na licytację. Zebraliśmy wybrane licytacje komornicze z terenu naszego województwa. Ceny wywoławcze są tam często sporo niższe od tych rynkowych. Kliknij w "zobacz galerię" i zobacz te oferty.

Licytacje komornicze domów w woj. śląskim. Ceny wywołania niższe od rynkowych [WRZESIEŃ 2019]

Ceny wywoławcze zdecydowanie odbiegają od rynkowych. Jak wygrać na licytacji dom, działkę lub mieszkanie i zarobić na tym mnóstwo pieniędzy? Są tacy, dla których licytacje komornicze... to niezły biznes. Wszak niejednokrotnie można na takiej licytacji zakupić budynek, sporo poniżej jego rynkowej wartości.

Sprawdź najlepsze oferty z naszego zestawienia!

Sprawdź licytacje komornicze domów z terenu woj. śląskiego - przeprowadzane we wrześniu 2019 roku. Przejdź do galerii zdjęć - w opisach znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące konkretnych licytacji.

06-09-2019 o godz. 00:00 w budynku Sądu Rejonowego w Rybniku z siedzibą przy Plac M. Kopernika 2, 44-200 Rybnik, pokój 250, odbędzie się druga licytacja nieruchomości położonej przy Strąkowska 38D, 44-207 Rybnik, dla której SĄD REJONOWY RYBNIK VII WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1Y/00009274/6.

Suma oszacowania wynosi 212 190,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 141 460,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 21 219,00 zł.

Licytacje komornicze domów w woj. śląskim. Sprawdźcie wrześn...

Na licytacjach komorniczych można nabyć nie tylko domy. Do kupienia są także samochody. Oferty znajdziecie w galerii.

OFERTA NIEAKTUALNA - PLANOWANA DATA LICYTACJI: 04-09-2019.

INFORMACJE:

CENA WYWOŁAWCZA RUCHOMOŚCI: 7 500,00 zł

Licytacja odbędzie się w Skoczowie

Jak czytamy w informacji: 

"Cena wywołania wynosi 1/2 wartości szacunkowej.

Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania. Jeżeli suma oszacowania ruchomości jest równa lub przewyższa 5.000,00 zł rękojmię należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg . Rękojmię złożoną przez licytanta, któremu udzielono przybicia, zatrzymuje się; pozostałym licytantom rękojmię zwraca się niezwłocznie. Jeżeli nabywca nie wykonał w terminie warunków licytacji co do zapłaty ceny, traci rękojmię, a skutki przybicia wygasają. Z utraconej rękojmi pokrywa się koszty egzekucji związanej ze sprzedażą, a reszta wchodzi w skład sumy uzyskanej w egzekucji albo jeżeli egzekucja została umorzona jest przelewana na dochód Skarbu Państwa. W przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo, osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym oraz licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji. Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym, chyba że chodzi o pełnomocnictwo udzielone adwokatowi lub radcy prawnemu. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przybicia na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie ruchomości od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję".

Więcej informacji pod adresem: http://www.licytacje.komornik.pl

Licytacje komornicze samochodów w woj. śląskim. Zaskakujące ...

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Chyba w niemieckim i wiem co pisze automacie

?
C
Chętny na dom z basenem
Ten kto pisał ten artykół nie ma pojęcia o czym pisze. Licytacja nieruchomosci odbywa sie w sądzie po drugie każdy kto wpłaci może wziąć udział. Tylko autor tego słabego tekstu zapomniał dodać, że banki nie sfinansują takiej wylicytowanej nieruchomosci. Po drugie dom mieszkanie licytuje sie z lokatorami a w polsce aby kogos wyeksmitowac to potrzeba lat. Czyli mamy zamrożone pieniadze z ryzykiem, że dlużnik ktory tam mieszka zrojnuje nieruchomość. Na bruk nikogo nie można wyrzucić to nie ameryka. No jeszcze kwestia samej licytacji to egzekucja komornicza to nie zabawa tylko licytacja odbywa sie przy wielkich emocjach wszystkich i związana jest z ludzkimi tragediami i utratą dachu nad glową. Niech nikt nie będzie zresztą naiwny i nie mysli, że nieruchomosć czeka aby ktos na niej zarobił. Czesto jesli nieruchomośc jest atrakcyjna to licytanci wylicytowują wiekszą kwotę niż wycena. Ztaem jak ten artykól ma sie do życia to bzdury i jak ktos to przeczyta pomysli, ze 400 tys wezmie kredytu poleci na licytacje i odrazu wylicytuje piekny dom na licytacji. Zatem drodzy czytelnicy napewno tak sie nie stanie i wszystkich zapraszam na licytacje aby zarobili krocie niech wszyscy sie wzbogacaja czemu nie..
Dodaj ogłoszenie