Kolejna porażka Polonii Bytom. Tym razem przegrała z Orlikiem Opole

PSZ
Na dwie kolejki przed końcem sezonu niebiesko-czerwoni tracą cenne punkty przed własną publiką. Tym razem bytomianie musieli uznać wyższość Orlika Opole.

Pierwsza tercja rozpoczęła się szczęśliwie dla bytomian. W 7. minucie Tomasz Pastryk przy asyście Łukasza Krzemienia umieścił krążek w bramce przeciwnika. Taki wynik utrzymywał się do końca pierwszej części. Niestety druga tercja należała w większości do gości. W 40. minucie tablica wyników pokazywała 2:4. W trzeciej tercji padła tylko jedna bramka. W ostatniej minucie Milan Baranyk pokonał bramkarza Polonii. Opolanie tym samym potwierdzili swoją przewagę.

Kolejne spotkanie bytomianie rozegrają w piątek 9 lutego na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie JKH GKS Jastrzębie.