Juniorzy biją kogo popadnie

Marcin Zasada
Wysoka forma zawodników Tomasza Niedbalskiego cieszy wszystkich entuzjastów koszykówki.
Koszykarze MOSM-u Bytom odnieśli kolejne dwa cenne zwycięstwa. Juniorzy prowadzeni przez trenera Tomasza Niedbalskiego zdążyli nas już przyzwyczaić do wysokiej formy.

Koszykarze MOSM-u Bytom odnieśli kolejne dwa cenne zwycięstwa. Juniorzy prowadzeni przez trenera Tomasza Niedbalskiego zdążyli nas już przyzwyczaić do wysokiej formy. "Ofiarą" był tym razem ich imiennik z Tychów, który poległ w Bytomiu aż 60:89. Bytomianie są nadal niepokonani od początku sezonu! W finale rozgrywek makroregionu śląskiego bezapelacyjnie prowadzą w tabeli.

Tyszanie przeciwstawili się koszykarzom MOSM-u jedynie w pierwszej kwarcie. Później, z każdą minutą ich opór malał, zaś pod koniec spotkania nie mieli już nic do powiedzenia.
MOSM Bytom - MOSM Tychy 89:60 (15:14, 26:15, 22:19, 26:12).
Punkty dla MOSM-u zdobyli: Bartosz Diduszko (33), Łukasz Diduszko (19), Tomasz Gembus (14), Mateusz Zarychta (12), Maciej Strzelecki (4), Łukasz Stoliński (4), Paweł Zielony (3). Grali też Kacper Flieger i Adam Borowiak.

Niespodziankę sprawili za to kadeci trenera Mariusza Kubiaka, którzy ograli lidera tabeli, Pogoń Ruda Śląska 69:52. Goście doznali pierwszej porażki w tym sezonie. Trafili na świetnie dysponowanych bytomian, którzy zagrali najlepszy mecz w rozgrywkach. Od pierwszego gwizdka sędziego prezentowali się niezwykle dojrzale, dzięki czemu wygrana ani przez moment nie była zagrożona.

MOSM Bytom - Pogoń Ruda Śląska 69:52 (21:16, 14:12, 18:16, 16:8).

Punkty dla MOSM-u zdobyli: Łukasz Stoliński (23), Olaf Hofses (17), Maciej Balcerzak (14), Piotr Jędrysiak (12), Kamil Turowski (3). Grali też Artur Mrzygut, Tomasz Boboń, Jakub Michalec i Przemysław Opoka.