Hokeistki z Bytomia Mistrzyniami Polski

PSZ
Bytomianki nie dały większych szans hokeistkom Stoczniowca Gdańsk na własnym lodowisku gromiąc je 9:0 i tym samym przypieczętowując zdobycie kolejnego tytułu Mistrza Polski.

Ponad pół tysiąca kibiców wspierało niebiesko-czerwone w walce o Mistrza Polski. Co chwilę, począwszy od 3. minuty bytomianki potwierdzały, że interesuje je tylko złoto. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 3:0. W kolejnych padły 2 i 4 bramki. Bohaterką spotkania była Karolina Późniewska, która po podaniach swoich koleżanek z zespołu aż 5 razy umieściła krążek w bramce przeciwnika.

TMH Polonia Bytom – GKS Stoczniowiec Gdańsk 9:0 (3:0, 2:0, 4:0)
1:0 Małgorzata Synowiec – Natalia Suchanek (02:37)
2:0 Klaudia Kaleja – Aneta Cygan (17:35)
3:0 Olivia Tomczok – Magdalena Czaplik (18:07)
4:0 Karolina Późniewska – Magdalena Czaplik – Olivia Tomczok (29:18)
5:0 Karolina Późniewska – Magdalena Czaplik – Sandra Klimecka (37:16)
6:0 Natalia Suchanek – Katarzyna Wybiral – Małgorzata Synowiec (50:27)
7:0 Karolina Późniewska – Alicja Wcisło (54:24, 4/5)
8:0 Karolina Późniewska – Klaudia Kaleja – Magdalena Czaplik (56:02)
9:0 Karolina Późniewska – Klaudia Chrapek (59:39)