Polecamy

DC Black Label © Egmont
[4/25]

Egmont Komiksy Nowości Kwiecień 2021 [ZAPOWIEDZI] "Cyberpunk'', "Tom Strong", "Lucyfer" czy "Wojna Totalna. Rok Łotrów"

DC Black Label. Batman - Klątwa Białego Rycerza
Scenariusz: Sean Murphy
Rysunki: Sean Murphy, Klaus Janson, Matt Hollingsworth
Przekład: Jacek Żuławnik
Oprawa: twarda
Objętość: 272 strony
Format: 170x260
Cena: 89,99
ISBN: 978-83-281-5934-1
Język oryginału: angielski
Seria: DC Black Label
Kategoria: komiks amerykański
Tematyka: superbohaterowie

„Batman. Klątwa Białego Rycerza” to porywająca i skłaniająca do refleksji kontynuacja bestsellerowego komiksu „Batman. Biały Rycerz”. Scenarzysta i rysownik Sean Murphy ponownie rozkłada mit Batmana na czynniki pierwsze. W miejskiej dżungli Gotham toczy się nieustanna wojna pomiędzy Batmanem a Jokerem – wojna, w której niełatwo rozróżnić, kto jest bohaterem, a kto złoczyńcą. Altruistyczną osobowość Jacka Napiera ponownie zdominował przebudzony Książę Zbrodni, dlatego Joker jest gotów przenieść konflikt na wyższy poziom – a jego armia właśnie zyskała nowego żołnierza. Azrael, z płonącym mieczem w dłoni, dźwigający brzemię setek lat historii, jest najmroczniejszym rycerzem, jakiego widziało Gotham. Wrogowie Batmana padają od jego ostrza jeden po drugim – krok po kroku nowy krzyżowiec urzeczywistnia w Gotham własną wizję nieba na Ziemi. Tego przeciwnika może powstrzymać jedynie Batman i jego sojusznicy, którzy nie zawsze ufają swojemu mistrzowi. Kiedy Joker i Azrael ujawnią nieznane fakty z historii rodziny Wayne’ów, Gotham City może stracić całą wiarę, jaką pokładało w Mrocznym Rycerzu.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Batman: Curse of The White Knight” #1-8 oraz zeszyt specjalny „Batman: White Knight Presents Von Freeze”, do którego scenariusz napisał Murphy, a rysunki stworzył legendarny artysta Klaus Janson.

Egmont Komiksy Nowości Kwiecień 2021. Wydawnictwo Egmont przygotowało na kwiecień 2021 roku wiele ciekawych propozycji komiksowych. Wśród nich znalazły się m.in 'cyberpunk'', "Tom Strong", "Lucyfer" czy "Wojna Totalna. Rok Łotrów". Sprawdźcie zapowiedzi komiksów Egmont na marzec 2021, KLIKAJĄC W NASZĄ GALERIĘ.

Najnowsze wiadomości

reklama