Cztery medale

(MZ)
BYTOM Bardzo dobrze spisali się dżudocy Czarnych Bytom na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym juniorów i juniorek młodszych, który odbył się w Olsztynie. Bytomianie zdobyli cztery medale.

BYTOM

Bardzo dobrze spisali się dżudocy Czarnych Bytom na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym juniorów i juniorek młodszych, który odbył się w Olsztynie. Bytomianie zdobyli cztery medale. Złoty krążek wywalczyła Beata Rainczuk (kategoria do 70 kg), a brązowe dodali Ewa Konieczny (40 kg), Bożena Markiewicz (52 kg) i Kamil Wysocki (55 kg). Bardzo blisko podium byli również Patrycja Graca (48 kg), Bartłomiej Kołakowski (55 kg), Paweł Zagrodnik (60 kg) i Mateusz Furgaliński (81 kg), którzy zajęli piąte miejsca. Siódma była Karolina Lampkowska (63 kg). Dziewiąte miejsca zajęli Barbara Marszałek (57 kg), Małgorzata Rainczuk (63 kg), Daria Żelazowska (70 kg), Michał Ziora (73 kg) i Jakub Jabłoński (81 kg).

- W zawodach startowało 260 uczestników - powiedział ,DZ" trener Zenon Mościński. - Zawodnicy startowali w nowych kategoriach wagowych. Wyniki są zadowalające.