Armada Golf Club z dwoma tytułami mistrzowskimi. Bytomski klub świętuje ZDJĘCIA

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Złote drużyny Armady GC Bytom, które wygrały Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 w golfie

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Złote drużyny Armady GC Bytom, które wygrały Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 w golfie Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Armada GC Bytom
Armada Golf Club zdominowała tegoroczne Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Bytomianie wywalczyli w tych zawodach dwa tytuły mistrzowskie. Zobaczcie zdjęcia najlepszych golfistów Armady GC Bytom.

Armada Golf Club w blasku złota. Dwa tytuły mistrzowskie bytomian

Reprezentanci Armady Golf Club Bytom nie mieli sobie równych w Klubowych Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 w golfie. W zawodach rozgrywanych na polu Gradi Golf Club młodzi bytomianie wywalczyli dwa tytuły mistrzowskie.

Klubowym Mistrzem Polski Juniorów została drużyna Armady GC w składzie: Kinga Kuśmierska, Nina Pitsch i Łukasz Bogusz, a kapitanem był Sebastian Grudzień.

Po Klubowe Mistrzostwo Polski Młodzików sięgnął natomiast zespół Armady GC, w którym występowali: Matylda Dziadek i Stefans Dianovs-Karass, a funkcję kapitana pełnił Sebastian Grudzień.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA MISTRZÓW POLSKI Z ARMADY GC BYTOM

Armada Golf Club Bytom wystawił w tegorocznych Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów kilka zespołów. Zajęły one lokaty w drugiej i trzeciej dziesiątce turnieju. Na 11. miejscu sklasyfikowano Armadę B w składzie: Julia Cebula, Mikołaj Malec, Michał Gustaw, Mirosław Nocoń (c).

14. pozycję zajęła Armada D, w której występowali: Hania Bednarczyk, Przemek Kowalik, Tymon Szajner, Mirosław Nocoń (c). 17. miejsce przypadło Armadzie C reprezentowanej przez Filipa Białasiewicza, Michała Nowińskego, Tymona Tymoniewicza i Sebastiana Grudnia(c), a na 22. lokacie uplasowała się Armada E w skłądzie: Kaja Leleń, Emilia Dawid, Marcin Bogusz, Mirosław Nocoń (c).

Armada Golf Club od kilku lat należy do czołówki polskiego golfa. W tym roku bytomianie zwyciężyli w Klubowych Mistrzostwach Polski Kobiet i w nagrodę panie z Armady wystartują na przełomie września i października w mistrzostwach Europy na podparyskim polu golfowym Golf de Fontainebleau, a drużyna juniorska jest na najlepszej drodze do wygrania po raz czwarty z rzędu Klubowego Pucharu Polski Juniorów, w którym prowadzi z ogromną przewagą.