Armada Golf Club Bytom po raz czwarty z rzędu wygrała Klubowy Puchar Polski Juniorów ZDJĘCIA

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Armada Golf Club Bytom po raz czwarty z rzędu zdobywał Klubowy Puchar Polski Juniorów

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Armada Golf Club Bytom po raz czwarty z rzędu zdobywał Klubowy Puchar Polski Juniorów Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Armada GC Bytom
Armada Golf Club Bytom triumfowała w Klubowym Pucharze Polski Juniorów w golfie. To czwarte z rzędu zwycięstwo bytomian w tej imprezie. W Armadzie mogą być spokojni o następców równie świetnych seniorów. W czwartek 30 września kobieca reprezentacja bytomskiego klubu rozpocznie występ w European Ladies’ Club Trophy, czyli klubowych mistrzostwach Europy kobiet we francuskim Golf de Fontainebleau. Zobaczcie zdjęcie juniorów Armady Golf Club Bytom.

Bytomianie po raz czwarty z rzędu wygrali Klubowy Puchar Polski Juniorów. Wielkie brawa dla Armady

Czwarty raz z rzędu Armada Golf Club Bytom zwyciężyła w Klubowym Pucharze Polski Juniorów. To czwarta z rzędu wygrana bytomskich golfistów w tej imprezie.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA JUNIORÓW ARMADY BYTOM

W kończącym juniorski sezon golfowy turnieju Audi Junior Tour Masters na Kalinowych Polach najlepiej w drużyny Armady spisali się Kinga Kuśmierska, która zajęła 3 miejsce brutto open, Anna Grzywocz wygrywając rywalizację brutto U21 oraz Kinga Kuśmierska, która uplasowała się na 2 pozycji brutto wśród juniorek młodszych.

Ponadto Bogusz Łukasz zajął 1 miejsce netto HCP do 10, Julia Cebula była w tym rankingu druga, a Przemek Kowalik trzeci, natomiast Tomasz Cudek zajął 3 lokatę netto HCP 15,1-20.

W rankingu Audi Junior Tour Anna Grzywocz zajęła 1 miejsce brutto U21, a Grzegorz Pawłowicz 1 miejsce brutto HCP 36-54. Karolinę Bil sklasyfikowano na 2 miejsce brutto w kategorii U21, Łukasza Bogusza na 2 pozycji brutto wśród juniorów, a Kaję Leleń na 2 lokacie brutto wśród juniorek. W tej ostatniej kategorii trzecia była Hanna Bednarczyk.

Filip Białasiewicz zajął 1 miejsce netto HCP do 10 w rankingu Audi Junior Tour. Tymon Tymoniewicz był 3 netto HCP 10,1-15, Tomasz Cudek 3 netto HCP 15,1-20, Maciej Piątek 2 netto HCP 36-54.

W rankingu Polskiego Związku Golfa Matylda Dziadek zajęła 1 miejsce brutto w kategorii młodziczek, Kinga Kuśmierska była pierwsza wśród juniorek młodszych, a Kaja Leleń uplasowała się na 3 miejscu brutto w rywalizacji juniorek.

W czwartek 30 września kobieca reprezentacja Armada Golf Club rozpocznie występ w European Ladies’ Club Trophy. Klubowe mistrzostwa Europy kobiet odbędą się we francuskim Golf de Fontainebleau. Prawo reprezentowania Polski w tym turnieju to efekt zwycięstwa Anny Grzywocz, Kingi Kuśmierskiej i Niny Pitsch w II Klubowych Mistrzostwach Polski Kobiet, które w czerwcu rozegrane zostały w Gradi GC. Do Francji panie pojechały w tym samym składzie.