Udany start dąbrowskich karateków w Pucharze Polski. Trzy razy stawali na podium

PAS
Zawodnicy Dąbrowskiego Klubu Karate udanie zaprezentowali się podczas Pucharu Polski

Zobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Zawodnicy Dąbrowskiego Klubu Karate udanie zaprezentowali się podczas Pucharu Polski Zobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE mat. DKK
Udany występ odnotowali reprezentanci Dąbrowskiego Klubu Karate, startując w rozgrywanym w Katowicach Pucharze Polski Karate Kyokushin. Aż trzech zawodników klubu stanęło na podium zawodów.

Mikołaj Michalik zajął pierwsze miejsce kategorii kumite juniorów młodszych -70kg oraz wszedł do tury finałowej kata. Natasza Bryksy zajęła drugie miejsce w kategorii kumite młodziczek -50kg.

Jakub Wiślak wywalczył natomiast trzecie miejsce w kategorii kumite juniorów młodszych -65kg. Na wyróżnienie zasługuje również start Maksymiliana Olczyka oraz Kacpra Buchwalda, którzy otarli się o podium, przegrywając walki w ćwierć finałach zawodów. Rolę trenerów pełnili Artur Sroka i Norbert Sroka.

Łącznie w zawodach uczestniczyło 380 zawodników, reprezentujących blisko 80 najsilniejszych ośrodków karate w Polsce.