PR EXPERT

avatarPR EXPERT

Wrocław

Pin-Up! Nakręci Bytom

2013-12-12 14:02:49

Piątek, 13 grudnia na pewno nie będzie w tym roku pechowy. Tego dnia otwarty zostanie Pin-Up! Miejsce, które połączy w sobie klub i kręgielnię dając mieszkańcom Bytomia najlepszą rozrywkę każdego dnia.

9 nowoczesnych torów do kręgli, 6 profesjonalnych stołów bilardowych oraz parkiet mieszczący ponad 500 osób. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości klubu Pin-Up!, który już w piątek zostanie otwarty w Agorze Bytom.

- Pin-Up! To wyjątkowe miejsce w samym centrum Bytomia. Dzięki połączeniu muzyki ze sportową rozrywką, atrakcje czekają na gości praktycznie codziennie. Każdy element wystroju został szczegółowo przemyślany, aby nadać klimatu stylu pin-up. Nasi goście na pewno będą zaskoczeni – mówi Katarzyna Wylon, dyrektor centrum rozrywki Pin-Up!.

Weekend otwarcia klubu również został przygotowany wyjątkowo. Piątkowa premiera będzie dostępna wyłącznie dla osób z zaproszeniami. Zdobyć je można biorąc udział w konkursach organizowanych na fanpage klubu Pin-Up! (https://www.facebook.com/PinUpBytom. )oraz Agory Bytom (https://www.facebook.com/AgoraBytom) na Facebooku– Debiut musi być szczególny. Dlatego na gości czekają m.in. pokaz tricków bowlingowych oraz tańca burleska. Gościem specjalnym imprezy będzie półfinalistka programu „Mam talent” Betty Q, a to dopiero początek atrakcji – opowiada Katarzyna Wylon. Impreza rozpocznie się o godz. 20.00.

Drzwi klubu zostaną otwarte dla wszystkich już w sobotę. Wstęp do klubu będzie tego dnia darmowy, a wszystko rozpocznie się o godz. 21.00.

Klub Pin-Up! Centrum Handlowe Agora Bytom
Wejście od strony ul. Dzieci Lwowskich
Piątek 13 grudnia start godz. 20.00 – wstęp wyłącznie z zaproszeniami
Sobota 14 grudnia start godz. 21.00 – wstęp darmowy
W klubie obowiązuje selekcja. Wstęp od 21 roku życia.

Jesteś na profilu PR EXPERT - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.