Dr Misio i Pink Freud - Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów V Festiwal Dziwnie Fajne

2013-04-16 10:07:17

Dr Misio

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.


Wokal: Arek Jakubik
Gitara: Paweł Derentowicz
Gitara basowa: Mario Matysek
Klawisz: Radek Kupis
Perkusja: Jan Prościński


Pink Freud

Jedna z najoryginalniejszych formacji we współczesnym jazzie. Pink Freud przedefiniował jazzową kompozycję dla pożytku publiczności nowoczesnej i wymagającej. Muzyka zespołu wychodzi daleko poza kanony tradycyjnej formy improwizacji i pomimo klasycznego instrumentarium ociera się o różne style od punkrocka i rocka, poprzez drum'n bass, jungle i dub aż po eksperymentalną muzykę elektroniczną. W pełni świadome przekraczanie granic gatunkowych w połączeniu z kolektywną improwizacją stwarza niesamowicie energetyczną, pełną subtelnych melodii muzyczną kąpiel dla publiczności wrażliwej i świadomej.

Wojtek Mazolewski - bass guitar
Tomek Duda - sax
Adam Milwiw-Baron - trumpet, electronics
Rafal Klimczuk - drums

CZAS: 20 kwietnia (sobota), godz. 22.00
MIEJSCA: Museum Music Republic, Plac Sobieskiego 2
BILETY: 25 zł (w przedsprzedaży) / 35 zł (w dniu koncertu)
Rezerwacja biletów: 32 3893109 wew.101
Karnety na cały Festiwal Dziwnie Fajne w cenie 120 zł (ilość ograniczona)

Jesteś na profilu BECEK Bytom - stronie mieszkańca miasta Bytom. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.