Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zlot Superbohaterów Bytom 2014 - Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów czyli Festiwal Dziwnie Fajne odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2013. Hasło: "Weź bądź Superbohaterem ! Gotuj pod przykryciem !"

Zlot Superbohaterów Bytom 2014

Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów czyli Festiwal Dziwnie Fajne, szykujcie peleryny i przebrania !

- Tym razem zachęcamy do gotowania pod przykryciem gdyż gotowanie w zamkniętych naczyniach pozwala zmniejszyć zużycie energii o co najmniej 30 procent - mówią Mariusz Kałamaga i Jakub Wesołowski, główni organizatorzy.
- Już w kwietniu, dokładnie w weekend 25 - 27, zapraszamy do Bytomia, po raz szósty na Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów oraz szósty Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów - zachęcają.

Zobacz film: zlot superbohaterów 2014

Festiwal Dziwnie Fajne to oddolna, społeczna inicjatywa podjęta w 2009 roku przez grupę ludzi z myślą o innych ludziach. Inicjatywa ta ma na celu aktywizację społeczeństwa poprzez działania na szeroko pojętym polu kultury, a wszystko to za sprawą kolektywu BytoMy. Festiwal organizujemy wraz z Bytomskim Centrum Kultury oraz miastem Bytom.

• Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów

• Przemarsz Superbohaterów

• Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów

Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów

to unikalne wydarzenie w skali całego kraju. W trakcie jego trwania odbywa się przemarsz superbohaterów przez centrum Bytomia wraz z Orkiestrą Górniczą. Zlot promuje optymistyczne postawy, otwartość na innych mieszkańców, szeroko pojętą tolerancje i aktywizację. Daje odrobinę kolorowej, radosnej spontaniczności.


Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów

promuje ideę recyclingu. Na Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów zapraszani są designerów, handmadowców, artystów, projektantów, wizjonerów i wszystkich którzy reanimują odpady dając im nową szansę na zaistnienie w świecie przedmiotów użytkowych. Wszystkich tych, którzy przerabiają i przetwarzają przedmioty, które straciły swoją pierwotną funkcję.

Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów to także: warsztaty, pokazy, wystawy.


Festiwal Dziwnie Fajne został nagrodzony Nagrodą Specjalną Związku Miast Polskich podczas Festiwalu Promocji Miast i Regionów w Warszawie, w 2011 roku.

Zobacz Zlot Superbohaterów 2013 - Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów 2013

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!