Tattoo Konwent Katowice 2017 odbędzie się 23/24 września, tymczasem kilka dni temu zakończył się Tattoo Konwent w Gdańsku. Zobacz jak było...

Tattoo Konwent Katowice 2017- już we wrześniu. A tak było w Gdańsku [ZDJĘCIA]

Tattoo Konwentu Katowice 2017 - będzie piatą edycją imprezy organizowanej z myślą o miłośnikach tatuażu.

- Główną ideą festiwalu jest stworzenie przestrzeni gdzie spotkać się mogą różne grupy ludzi: tatuatorzy, posiadacze tatuaży oraz osoby, które planują pierwsze wzory na swoim ciele – mówi Marcin Jellinek, jeden z organizatorów konwentu. - Dla ludzi z branży tatuatorskiej Tatoo Konwent jest miejscem, gdzie mogą wzajemnie się poznać i wymienić doświadczeniami – dodaje.

Impreza odbędzie się 23/24 września 2017 r. w GALERII SZYB WILSON.

A tak było w rok temu podczas katowickiego Tattoo Konwent...


- To jedyny w naszej części Europy event związany ze sztuka tatuażu organizowany na tak wielka skale - opowiada Jellinek.

Najistotniejszym punktem imprezy jest konkurs tatuatorski. Artyści rywalizują z sobą w kilkunastu konkurencjach - m.in. na najlepszy tatuaż duży czarno szary, mały kolorowy, związany ze Śląskiem, tradycyjny klasyczny, I dnia konwentu, II dnia konwentu...

Prace tatuażystów oceniane są przez profesjonalne jury.

Rywalizacja mistrzów tatuażu nie jest jedynym punktem imprezy.

Tattoo Konwent to też blok koncertów muzyki alternatywnej oraz pokazy starych, oldschoolowy samochodów i motocykli.

Rozrywka

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

igła (gość)

Nie przegapcie imprezy.Tylu dziwolągów pozbawionych gustu,estetyki, bohomazów i kiczy na skórze nigdzie indziej nie zobaczycie.Warto kupić bilet na kilka dni,taniej.