Taniec z Gwiazdami: Mariusz Kałamaga bierze udział!

Mariusz Kałamaga, znany komik ze Śląska, bytomianin, bierze udział w najnowszej edycji telewizyjnego show tanecznego Polsatu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami." Artyście kabaretowemu partneruje Walerija Żurawlewa. Numer tej pary to 6.
Poznali się, mogąc jedynie... usłyszeć.

Jego partnerka taneczna zadzwoniła do niego, kiedy prowadził audycję radiową.

- Myślałem zawsze, że to akcje udawane- mówił zaskoczony Mariusz. Z wyboru pierwszego tańca ucieszył się, ale przyznał :
- Jive. Znam nazwę i to tyle. Chciałbym przeżyć w tym programie swoje „dirty dancing", stać się takim Patrickiem Swayze - dodał.

Jive dotarł do Europy w 1940 roku, dzięki amerykańskim żołnierzom, początkowo pod nazwą jitterbug (ang. jitter - mieć tremę, podskakiwać nerwowo; bug owad, pluskwa).

Mariusz Kałamaga ćwiczył pilnie. Jak ocenili jego występ jurorzy? Michał Malitowski stwierdził: - Miękka akcja, musisz mieć dobre kostki lub... dobre buty. Coś się kroi, dobre początki. I przyznał 6 punktów.

Andrzej Grabowski ocenił, że „było nieźle". Błysnął też dowcipem: - Panie Mariuszu, z pana nie jest wcale taka wielka kałamaga. I „po starej znajomości" dał 9 punktów.

Beacie Tyszkiewicz podobało się, że widać było, iż para tańczyła i bawiła się razem. Podobnie jak Andrzej Grabowski przyznała 9 punktów.

Iwona Pavlović pochwaliła „wykopy", ale zwróciła uwagę, że Mariusz ma problemy z podstawowym krokiem, który „był śladowy". Przyznała 5 punktów.

W sumie para otrzymała 29 punktów. Mariusz przyznał, że po tańcu czuje się fantastycznie i pozdrowił mieszkańców Bytomia. Cały czas można głosować wysyłając SMS na tę parę. Numer 6 na 7370. Do końca programu.

AKTUALIZACJA : Mariusza Kałamagę zobaczymy w następnym odcinku!

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

maja (gość)

Kto firmuje tego jegomoscia ze non stop w tv? Dobrze ze z kabaretem juz skonczyl bo ani smieszny ani inteligenty humor to nie byl.