Runmageddon Silesia 2017. Trzy biegi, ponad 20 km tras, 40 ton przeszkód, 50 m zjeżdżalni, tysiąc opon, ponad 3 tys. śmiałków. Zobacz zdjęcia autorstwa BikeLIFE...

Powyżej w galerii prezentujemy zdjęcia serwisu BikeLIFE.pl - na stronie którego, każdy startujący zawodnik będzie miał szansę wyszukać się po numerze startowym.

Runmageddon Silesia 2017 [ZDJĘCIA]. Ekstremalny bieg na hałdach w Gliwicach

Runmageddon w liczbach imponuje, ale liczby nie są w stanie w najmniejszym stopniu oddać emocji, które towarzyszą temu biegowi. Poczuć je można było 10 czerwca, na gliwickich hałdach. Po krótkiej przerwie i przygodzie z Pustynią Błędowską, Runmageddon Silesia wraca na teren, który chyba najbardziej kojarzy się ze Śląskiem.

– Wszyscy stęskniliśmy się za hałdami. Uczestnicy je uwielbiają, my również. Wystarczy spojrzeć. To niemal księżycowy krajobraz, a do tego idealny teren do zbudowania trasy. Już sam w sobie jest wielką przeszkodą – mówi Grzegorz Dziczkowski, dyrektor Runmageddonu Silesia.

Czytaj więcej o Runmageddon Silesia 2017, zobacz więcej zdjęć: kliknij TUTAJ


Sport

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

qwerty (gość)

Uczestniczyłem w wielu tego typu imprezach ale bieganie po takim pokopalnianym syfie to nieporozumienie.