Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Centrum Sztuki Filmowej zaprasza na film "Zakazane owoce". Mamy dla Was podwójne zaproszenia...

Dwie osiemnastolatki z konserwatywnej wspólnoty religijnej wyjeżdżają do wakacyjnej pracy w mieście. Głodna życia i przygód Maria potajemnie ucieka z rodzinnego domu, aby poznać świat zakazany i potępiony przez jej religię. Dużo spokojniejsza Raakel niechętnie opuszcza wiejską idyllę i wyrusza za Marią jedynie z obawy, by przyjaciółka nie straciła wiary i nie opuściła wspólnoty na zawsze. To lato - pełne niebezpiecznych pokus, intensywnych doznań i złamanych zakazów - nieodwracalnie zmieni ich życie.
W naszym konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie o
W 2-3 zdaniach o Twoim ulubionym filmie - z wakacjami w tle.


Nagrodami w naszym konkursie były podwójne zaproszenia na film "Zakazane owoce", do wykorzystania w dniach 25 czerwca - 1 lipca w Centrum Sztuki Filmowej.

Bilety wygrali:


M. Piotrowska

Odp. Dla mnie jest to film "Holiday". Iris (Kate Winslet) jest zakochana w mężczyźnie, który właśnie ma poślubić inną. Żyjąca po drugiej stronie kuli ziemskiej, Amanda (Cameron Diaz), dowiaduje się, że człowiek, z którym mieszka był jej niewierny. Dwie kobiety, które nigdy się nie spotkały i mieszkają w odległości ponad 4 000 kilometrów, spotykają się w sieci, na stronie pomagającej aranżować zamianę domów i pod wpływem impulsu wymieniają się miejscami zamieszkania na okres świąt. Iris wprowadza się do domu Amandy w słonecznym Los Angeles, a Amanda przyjeżdża na pokrytą śniegiem angielską wieś. Wkrótce po przybyciu na miejsce przeznaczenia, obie kobiety odnajdują to, czego najmniej się spodziewały: romans. Amanda jest oczarowana przystojnym bratem Iris, Grahamem (Jude Law), natomiast Iris, wiedziona inspiracją legendarnego hollywoodzkiego scenarzysty Arthura (Eli Wallach), leczy swoje złamane serce spotykając się z kompozytorem muzyki filmowej, Milesem (Jack Black).

I. Matelska

Odp. Zdecydowanie takim filmem jest dla mnie ,,Vicky, Christina ,Barcelona'' :) Podróż w którą wyruszają panie, atmosfera i przygody, które im towarzyszą mówią same za siebie. Również chciałabym się wybrać do słonecznej, tajemniczej, przepełnionej miłością Barcelony:)

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym internautom pozostaje życzyć szczęścia w naszych kolejnych konkursach.

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Paulina (gość)

świetnie, za recenzję ściągniętą żywcem z filmwebu się nagradza :/


http://www.filmweb.pl/Holiday/descs