Wczoraj przed prokuratorem stanął 23-letni mężczyzna, który w środę został zatrzymany przez bytomskich policjantów za posiadanie dużej ilości narkotyków.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj przed prokuratorem stanął 23-letni mężczyzna, który w środę został zatrzymany przez bytomskich policjantów za posiadanie dużej ilości narkotyków.

W ubiegłą środę policjanci z Komisariatu I w Bytomiu zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ul. Frenzla. W jej trakcie funkcjonariusze odkryli w mieszkaniu kilka woreczków z zawartością białego proszku. Po zbadaniu okazało się, że była to amfetamina.


Posiadacz narkotyków został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wykonujący dalsze czynności kryminalni z bytomskiej komendy ustalili, że 23-letni mieszkaniec Bytomia posiada więcej narkotyków, które ukrył w parku w dzielnicy Karb.


Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 1800 gotowych do sprzedaży działek dilerskich i kilka porcji marihuany. Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie bytomianinowi zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może w wiezieniu spędzić nawet 8 lat.

Prokuratorem wobec podejrzanego stosował wobec niego 2000 złotych poręczenia majątkowego i dozór policji.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!