Dla piłkarzy Polonii Bytom wczorajszy dzień oznaczał koniec wakacji. Podopieczni Jurija Szatałowa wczoraj stawili się na pierwszym treningu. Zabrakło jedynie Marka Bażika, Macieja Bykowskiego, Tomasza Nowaka, Błażeja Telichowskiego i Szymona Sawali.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Wracają z wakacji, dlatego zostali zwolnienie z pierwszych zajęć - informuje Marek Pieniążek, dyrektor marketingu i jednocześnie rzecznik bytomskiego klubu. - Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Z jedną, którą tworzyli piłkarze pierwszej jedenastki i rezerwowi pracował trener Szatałow, z drugą składającą się z zawodników Młodej Ekstraklasy zajęcia prowadził Dietmar Brehmer.

W tej drugiej trenował młody bramkarz z rezerw angielskiego Sunderlandu Michał Misiewicz. Urodzony w Kanadzie 20-letni piłkarz reprezentował ten kraj w kadrach U-17 i U-20. Oprócz niego w pierwszych zajęciach Polonii wzięli udział Damian Pawlak z Warty Poznań i Kamil Hempel z Motoru Lublin.

- Misiewicz to ciekawy zawodnik i pewnie potwierdzi to obserwujący go uważnie trener bramkarzy Mirosław Dreszer - dodaje dyrektor Pieniążek. - Na ocenę pozostałych jest jeszcze za wcześnie.

Wczorajszy pierwszy trening zakończyła gierka kontrolna.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!