Półmaraton Bytomski 2014 - zapisy trwają. Bieg - 21 września

MANO, UM Bytom
Półmaraton Bytomski 2014 - zapisy trwają. Bieg - 21 września. Już po raz szósty biegacze z Polski i zagranicy wezmą udział w jednej z największych imprez na Śląsku – Bytomskim Półmaratonie. Trasa liczy 21 kilometrów!

Jak informuje na stronie UM Bytom Michał Napierała, dyrektor imprezy, już ponad 1100 osób zgłosiło chęć wzięcia udziału w imprezie. Minimum musi ich być 1200.

. W ubiegłym roku na dwóch pierwszych miejscach uplasowali się Etiopczyk i Kenijczyk, zaś na najniższym stopniu podium stanął bytomski maratończyk Dariusz Laksa. Biegło 1207 zawodników.

W biegu może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat (szesnasto- i siedemnastolatkowie muszą mieć pisemną zgodę rodziców).

Organizatorzy biegu to: Michał Napierała, TTS Polonia Bytom oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu