Łukasz Skorupski, 26-letni piłkarz pochodzący z Zabrza ożenił się z włoską modelkę Matilde Rossi. Ceremonia odbyła się na Sardynii. - Poślubiłem dziewczynę moich marzeń - napisał na Instragramie bramkarz reprezentacji Polski.

Łukasz Skorupski, piłkarz pochodzący z Zabrza ożenił się z włoską supermodelką Matildą Rossi

26 - letni Łukasz Skorupski to reprezentant Polski, a na co dzień gracz włoskiego klubu FC Empoli, do którego został wypożyczony z AS Romy do 30 czerwca 2017 r. Pochodzi jednak z Zabrza, to tutaj stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki.

O piłkarzu głośno jest nie tylko ze względu na piłkarską karierę, ale również życie prywatne. Właśnie poślubił włoską supermodelkę Matilde Rossi. Pierwszy raz o parze mogliśmy usłyszeć rok temu, kiedy na profilu na Facebooku Łukasza znalazło się zdjęcie zakochanej pary z plaży w Punta Molentis we włoskiej prowincji Cagliari.

Jak para się poznała? - pomyślałem, że ładna dziewczyna to się spotkam. Nie chciałem naciskać na stały związek, ale wyszło tak, że się sobie spodobaliśmy - powiedział portalowi Weszło.com Łukasz Skorupski. Konto jego żony na Instagramie obserwuje 300 tys. osób.

Łukasz i Matilde w końcu postanowili się pobrać 25 czerwca, o czym również poinformowali w mediach społecznościowych.


Sport

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!