Autostrada A1 otwarta. Teraz czekamy na otwarcie bytomskiej obwodnicy. Największe drogowa inwestycja w Bytomiu powinna odciążyć ruch tranzytowy w mieście o nawet połowę! Po otwarciu zachodniego odcinka cała droga będzie miała już ponad 5 km. Ostatni odcinek kosztował 118 mln zł, jego otwarcie nastąpi pod koniec sierpnia 2012. Zobacz zdjęcia gotowej drogi, wykonane z lotu ptaka

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mis (gość)

wydawalo mi sie zawsze ze ta obwodnica zostala wybudowana dla odciazenia centrum z ruchu tranzytowego i tak o to jedzie sie pieknie nowa obwodnica az do centrum handlowego atrium i pojawia sie znak 24 tony, kawalek dalej 30 ton wiec pytam o co tu chodzi ??

Krzysiek (gość)

Autostrada A1 otwarta a most nad nią w Dąbrowie Miejskiej zamknięty i na około trzeba jeździć ciekawe kiedy otworzą przejazd przez ten most

wyzwolenia (gość)

a kiedy będzie jakaś nowa droga z centrum na szombierki ....???? dotychczas kilkadziesiąt lat korek na karbiu i przy dworcu .... czas zbudować jakiś wiadukt nad torami z wylotem przed osiedlem na ul.wyzwolenia ...co wy na to włodarze miasta ...całe szombierki na was zagłosuja jak to obiecacie i słowa dotrzymacie . więc jak będzie??

wyborca (gość)

Obwodnica czeka, aż Bobrek_Centrum udowodni, że nie potrafią zbudować drogi odpornej na szkody jakie oni potrafią wyrządzić. Partacze jedne. Po wygranych wyborach przez DB i jego komitet, zaraz nam to zademonstrują.

Aisza (gość)

Z lotu ptaka to nawet wygląda ciekawie.Jak droga będzie w eksploatacji to pokarze czas.Oby o,key.

Martin (gość)

mamy się czym chwalić od granicy z Zabrzem, ograniczenie do 90km/h a w Zabrzu do 70km/h ;) z tego co wiem trwa odbiór techniczny odcinka, natomiast ciekawi mnie do czego służy ta jedno pasmowa droga wzdłuż obwodnicy dobiegająca do ronda przy plejadzie, może ktoś wie?

tomi (gość)

Najpierw zbudowali drogę a potem zauważyli że trzeba dodatkowy zjazd zrobić na ul.celną. Brawo dla budowniczych za refleks.