To już koniec roku szkolnego 2013! W Bytomiu uczniowie odetchnęli z ulgą.

Na koniec roku szkolnego 2013 w Bytomiu odwiedziliśmy 28 czerwca szkołę muzyczną.
Dla wielu z uczniów ten rok był wyjątkowy, ponieważ musieli zdać jakiś ważny egzamin i wybrać szkołę, w której będą kontynuować naukę. Teraz czas na odpoczynek. Zobacz jak wyglądało zakończenie roku w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Bytomiu.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

żyrafa (mama Krzysia)

Tak zawsze było, jest i będzie. Moi rodzice też nigdy pamiętam nie bajerowali nauczycieli bo zwyczajnie nie mieli na to czasu byli zbyt zapracowani. Ja potrafiłem się wykształcić zarabiam na swoją rodzinę a tamci po latach obudzili się z ręką w nocniku. pozdrawiam wszystkich i przytulajmy się!

mama Krzysia (gość)

Dla mnie przykre jest to jak bardzo niektórzy nauczyciele są nieobiektywni w ocenianiu swoich uczniów. Np. odznaki wzorowego ucznia otrzymują te dzieci, których matki non stop są u nauczyciela i się podchlebiają. Za chwilę dyplomy dla rodziców za "pracę" na rzecz klasy otrzymują rodzice uczniów wzorowych. To jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Na szczęście życie wszystko weryfikuje i potem przychodzi klasa 4,5, gimnazjum i na wierzch wypływają zwykłe szaraki.

Karwat leszek (gość)

Elektronk, brud smród. Rada miasta, która nic nie robi. Gdyby nie poprzednicy to sport by tez w naszym mieście kulał.
Ot akcja małolatów, wpuszczeni w fioletowy świat przez UM

jeż (gość) (adamscki)

Oj fajnie było by żeby Bytom był miastem przytulania, miłości i dobroci. Ale przecież tu jest masakra. Czyżby to akcja przefarbowania wizerunku miasta?

nieźle (gość) (Kasia)

Jak wy mogliście nie dostać książek. W naszej szkole dostali książki co prawda z wyprzedaży, jakieś badziewne za 50 gr ale jednak. To znaczy że szkoła się nie postarała

Kasia (gość)

piszcie czy w waszych szkołach za świadectwa z paskiem dawali książki. SP 36 - ZSO 7 ...nie. Brak słów!