Kaskadowy pomiar prędkości w woj. śląskim - to już dziś! Na czym polega taka akcja policji?

We wtorek 8 stycznia policjanci w woj. śląskim prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pod kryptonimem "Kaskadowy pomiar prędkości". Na czym polega ta akcja? Kliknij w "zobacz galerię" i czytaj więcej.

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.01.2019, 09:44

jeb.. sie im wełbach
im wiecej walcza z kierowcami tym bardziej im nie idzie

09.01.2019, 18:35

policja na l4, a my ostrzegamy się w yanosik

08.01.2019, 22:37

Niech idą na L4. Przynajmniej był spokój 🙂

08.01.2019, 18:21

Ok

08.01.2019, 14:20

Ja się pytam gdzie te pługi i piaskarki

08.01.2019, 13:32

"Na czym polega taka akcja policji?" To bardzo proste - Wysiadamy z samochodu w ustalonym miejscu, tam czeka dziennikarz, zrobi parę zdjęć i już. Cała wasza "akcja"

08.01.2019, 13:19

to co, śmigamy z yanosikem?

08.01.2019, 13:07

Za trudne warunki siedzenia w radiowozie i ogólne nieróbstwo, jeszcze może dostaną premię jak prewencja 11 listopada 500 zł. Za taką akcję musi być premia.

08.01.2019, 12:39

Rozumiem że taki dzień jest wybrany specjalnie zeby tylko nie musieć nic robić. Kto to wymyślił ?

08.01.2019, 11:38

Zapomnieli napisać ze to nie dotyczy sędziów i prokuratorów ?

08.01.2019, 11:29

Szczegolnie dzisiaj gdy na drogach bialo i slisko to ma sens ha ha

08.01.2019, 11:20

Wszystko po to by obywatel płacił i płacił, a tam gdzie są potrzebni to ich nie ma

08.01.2019, 11:18

Idealnie dobrany dzień. Nie oglądają prognozy pogody w policji ? W Zawierciu i Myszkowie nikogo nie widziałem.

08.01.2019, 10:25

kaskadowy pomiar prędkości w Żywcu - ul. Browarna 12 km/h , ul. Dworcowa 10km/h , ul. Kociuszki 5 km/h

08.01.2019, 09:48

Od rana sypie śnieg a oni sobie robią pomiary prędkości. Takie pomiary to się robi latem jak jest sucha nawierzchnia. Na DTS rano jechałem jak wszyscy 70 na godź. bo szybciej w takich warunkach się nie da.