O sformowaniu The Hollywood Vampires poinformował na swoim Instagramie Cooper. Nie wiadomo, czy supergrupa nagra razem album. Na pewno natomiast pojawią się wspólnie na scenie.

Supergrupa zadebiutuje podczas festiwalu Rock in Rio, który odbędzie się we wrześniu br. w Rio de Janeiro. Zagrają tam m.in. obok System of a Down i Queens of the Stone Age.

Znany z zamiłowania do świata muzyki aktor zaprosił do współpracy legendy rocka minionej eopki. Cooper to jeden z twórców horror-rocka, Perry natomiast jest byłym gitarzystą Aerosmith.

To nie pierwsza wycieczka Deppa w świat muzyki. Epizodycznie występował już m.in. z Oasis czy Marilyn Mansonem. Razem z Gibbym Haynesem i Billem Carterem w 1995 roku wydał też studyjny album grupy "P".

"The Hollywood Vampires" nie jest nowym pomysłem. Cooper po raz pierwszy wpadł na pomysł utworzenia takiej grupy już w latach 70. Co ciekawe, idea Wampirów opierała się na wspólnym imprezowaniu legendarnych wówczas gwiazd muzyki, Berniego Taupina, Harry'ego Nilssona, Johna Lennona czy Ringo Starra.

Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!