(© Fot. UM Bytom)

W sobotę hokeistki TMH Polonia Bytom staną przed kolejną szansą wywalczenia złotego medalu mistrzostw Polski. Nasze dziewczyny 18 marca zagrają rewanżowe spotkanie ze Stoczniowcem Gdańsk.

Hokeistki Polonii Bytom po rewelacyjnej rundzie zasadniczej w każdym kolejnym spotkaniu play-off gromią swoje rywalki. W półfinale dwukrotnie pokonały Atomówki Tychy, zaś w finale są na dobrej drodze do wywalczenia kolejnego złotego medalu mistrzostw Polski. W pierwszym spotkaniu nasze hokeistki wygrały na wyjeździe 2:5. Łupem bramkowym podzieliły się: Karolina Późniewska (dwa gole), Magdalena Czaplik, Klaudia Kaleja i Olivia Tomczok.

Rewanżowe spotkanie z zespołem Stoczniowca zostanie rozegrane w sobotę 18 marca o godz. 20.00. jeśli bytomianki ponownie pokonają zawodniczki z Gdańska, zdobędą tytuł Mistrza Polski.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Rysio (gość)

    Nasze panie zostały Mistrzyniami Polski pokonując w sobotę (18.03) Stoczniowiec Gdańsk 9:0. Gratulacja.