Wszystkie małe dziewczynki kochają zabawki z serii My Little Pony. Czy wiesz, że popularne kucyki są już na rynku od ponad 30-stu lat? Od tego czasu ich wygląd zdążył już wielokrotnie ulec zmianie, a samo grono kolorowych przyjaciół poszerzyło się o nowe figurki.

My Little Pony to nie tylko rodzaj zabawek. Nazwa odnosi się też do seriali animowanych, gadżetów, takich jak chociażby ubrania, czy artykułówpapierniczych. Produkcja tych słodkich zabawek rozpoczęła się w 1983 roku, kiedy to amerykańska projektantka BonnieZacherleprzy współpracy z rzeźbiarzem Charlesem Muechingerem i menedżerem Steve'em D’Aguannostworzyła pierwsze figurki. Kolorowe kucyki z długimi, nylonowymi grzywami i ogonami oraz unikatowymi symbolami na bokach szybko podbiły serca małych dziewczynek. Stały się tym samym jednym z flagowych produktów firmy Hasbro. Kolejne serie Pony były produkowane w latach 1983-1995, 1997-2003, 2003-2009, 2009-2010 i od 2010 roku.

Czwarta i aktualna generacja My Little Pony wystartowała w 2010 roku. Kucyki z nowej serii powstają w ścisłym związku z serialem animowanym „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, dlatego też zdecydowana większość przedstawia kucyki z serialu. Ich wygląd jest bardziej stonowany niż wcześniej.

Rarity Shine Bright Ponies
Postać Rarity po raz pierwszy pojawiła się w 2006 roku w filmie „Uciekająca Tęcza”, ale jako figurka zadebiutowała dopiero w 2010 roku. Jednorożec z serii ShineBrightPonies przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat. Stylowy kucyk ma podświetlane elementy i ruchome nogi. Wystarczy nacisnąć znaczek, a rozbłysną one świetlistym blaskiem! Do zestawu dołączone są akcesoria do dekorowania grzywy i ogona (grzebień i kolorowe ozdoby) oraz trzy baterie LR44.

Princess Celestina
Kolejny kucyk – Księżniczka Celestia pochodzi z serii Design a Pony produkowanej od 2010 roku. Atutem tej figurki jest przede wszystkim jej większy rozmiar (12 cm), ale także rozłączne elementy i akcesoria umożliwiające dowolną stylizację. Zabawka ma dwa ogony i dwie grzywy do wyboru, skrzydła oraz piękne akcesoria do włosów. W zestawie są także specjalne naklejki ze znaczkami oraz flamaster.

Rainbow Dash
Ostatnią figurką z nowej generacji, na którą chcemy zwrócić uwagę, jest słodka RainbowDash – bohaterka filmu „My Little Pony: RainbowDash's Special Day” z 2009 roku. Zabawka z serii GlimmerWingPonies inspirowana jest odcinkiem serialu pt.: „Ponaddźwiękowe Bum”. Ma połyskujące skrzydła i znaczki pełniące rolę zawieszek do kolekcjonowania i zakładania. Dzięki nim nadasz kucykowi unikatowy wygląd, wedle własnych upodobań! Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od lat 3.

Dla dziecka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!