Kiedy grafik bierze się za sprzedaż samochodu... oferta może wyglądać właśnie tak! Poznaj treść ogłoszenia i zobacz te wyjątkowe zdjęcia - wszak ponoć sprzedawany "Fjestacz" wystąpił w wielu filmach.

W serwisie motoryzacyjnym pojawiła się oferta sprzedaży samochodu marki Ford Fiesta. Sprzedaje go pochodząca z Bielska-Białej graficzka, która do sprawy... podeszła w dość nieszablonowy sposób.

Wiadomo, że chcąc sprzedać samochód używany w serwisie motoryzacyjnym, dobrze jest wyróżnić swoje ogłoszenie. Sprawić, że w gąszczu miliona innych ofert, internauta zawiesi oko właśnie na naszej ofercie. Z tego założenia wyszła z pewnością pani Maga - która, może nie wpisała pojemności silnika samochodu, ale i bez tego jej ogłoszenie dotarło do olbrzymiej liczby osób.

Poznaj treść ogłoszenia i zobacz zdjęcia - wszak ponoć sprzedawany "Fjestacz" wystąpił w wielu filmach.

Jedni piszą, że sprzedają samochód, auto, Opla, grata… Ja sprzedaję przyjaciela.

Czy mi z tym dobrze? Nie, ale na tym etapie mam tańszych przyjaciół. Przyjaciół, których relacje kosztują mnie co najwyżej wcieranie im smaru w łańcuch. 

Fiesta to miejska podróżniczka z duszą wyścigowego wariata. To co ją boli najbardziej to fakt jak mało czasu mogę poświęcić na wspólne podróże dalej niż do Lidla i upalanie na czerwonym. Dlatego zdecydowałyśmy się rozstać.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!