17 lutego obchodzony jest w Polsce Dzień Kota. Z tej okazji zapraszamy Was do naszego małego konkursu. Podeślijcie nam zdjęcia Waszych waszych pupili w śmiesznych i nietypowych pozycjach.

Dzień Kota 2015 - 17 lutego. Czekamy na zdjęcia waszych pupili [KONKURS]

Dla trzech autorów najzabawniejszych (zdaniem redakcji) fotografii, przygotowane mamy zestawy nagród - koszulkę serwisu NaszeMiasto.pl i przewodnik wyd. Bezdroża ("Aktywnie po Polsce" lub "Polska z dzieckiem").

Zdjęcia wysyłajcie na mail naszemiasto@dz.com.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 lutego 2015 r. do 21:00 W środę 18 lutego wyłonimy zwycięzców.

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU!Koty do adopcji w woj. śląskim. Te maleństwa czekają na dom [ZDJĘCIA]
Zwierzęta

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wendo (gość) (romko.k@...)

Widzę, że nikt z was nie wie, co to czarny humor? Krąży wiele takich żartów słownych np. "Lubię dzeci. Najlepiej smakują al dente". Paweł S. ma widocznie ostrzejsze poczucie umoru niż wy. Luzujcie zwieracze sztywniaki

ewa (gość) (spike80@...)

Boże,jak można cos takiego napisać.Nawet jeżeli tak myślisz,to nie ujawniaj swoich poglądów,bo dla mnie to jest barbarzyństwo i brak jakichkolwiek uczuć.Wstyd.