Kryminalni z bytomskiej komendy ustalili miejsce pobytu drugiego sprawcy napadu na bank przy ul. Reptowskiej, do którego doszło w czwartek około południa. 27-letni mieszkaniec Bytomia został zatrzymany wczoraj wieczorem przez funkcjonariuszy z komendy w Koszalinie i komendy wojewódzkiej w Poznaniu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od czwartku bytomscy kryminalni poszukiwali drugiego sprawcy napadu na bank przy ul. Reptowskiej. Bandyta był poszukiwany listem gończym. W trakcie śledztwa stróże prawa ustalili miejsce pobytu 27-latka. Mężczyzna został zatrzymany w pensjonacie w Mielnie przez funkcjonariuszy z KMP w Koszalinie oraz KWP w Poznaniu.

27-letni mieszkaniec Bytomia był już wcześniej karany za przestępstwa rozbójnicze. Jak wstępnie ustalili śledczy, to właśnie on groził pracownicom banku bronią oraz przystawił rewolwer do głowy policjanta, który zatrzymał jego wspólnika. Bandyta następne trzy miesiące spędzi w areszcie.

Wcześniej, decyzją sądu do aresztu trafił jego 29-letni wspólnik, zatrzymany przez bytomskich kryminalnych w czwartek wieczorem. Za popełnione przestępstwo napastnikom grozi nawet 25 lat za kratkami.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!