Na wniosek bytomskich śledczych i prokuratora tymczasowo aresztowany został 34-letni mieszkaniec centrum tego miasta, podejrzany o handel narkotykami. Policjanci ustalili, że procederem tym trudnił się od 4 lat. W chwili zatrzymania kryminalni znaleźli prawie 400 działek dilerskich amfetaminy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zatrzymania 34-letniego mężczyzny doszło we wtorek, po trwającej już od jakiegoś czasu policyjnej obserwacji mieszkania w centrum miasta. W domu handlującego „prochami” policjanci odkryli 360 działek dilerskich amfetaminy. Kolejnych 27 porcji tego narkotyku miał jeden z jego klientów, który wpadł w ręce kryminalnych w trakcie zatrzymywania dilera. Śledczy ustalili, że podejrzany o handel środkami psychotropowymi bytomianin, procederem tym zajmował się od około 4 lat.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły sędziemu wczoraj na tymczasowe aresztowanie dilera. W więzieniu może on teraz spędzić nawet najbliższe 5 lat.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!