Bytom : Park - przedwiośnie 2015. Spacer po parku miejskim im. F. Kachla. Na ścieżkach jeszcze leżą resztki śniegu, ale w powietrzu czuje się już przedwiośnie. Warto tu przyjść i pożegnać się z zimą na dobre.

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marcin (gość)

byłem ostatnio w Parku i byłem wręcz załamany!!! po nowych alejkach wokół stawu od ul. Olimpijskiej nie można spacerować - spacer to dosłownie brodzenie w błocie. Niestety dużo lepsze warunki zapewniono rowerzystom bo ścieżki są wybrukowane kostką. Ja nie wiem kto i jak planował ten remont ale efekt jeśli chodzi o przygotowanie alejek jest tragiczny!! przy remoncie stawu od ul. Wrocławskiej mam nadzieję, że będzie poprawa i zarówno ścieżki rowerowe jak i piesze będą brukowane. Zauważam, że dużo ludzi po parku chce jeździć na rolkach a na kostce nie jest to zbyt wygodne.