Akcja „Milka. Moje miasto się przytula” dobiegła już końca. Mieszkańcy naszego miasta udowodnili, że potrafią pomagać, dzięki czemu Bytom to najmilsze miasto w Polsce

Bytom to najmilsze miasto w Polsce. Tak właśnie udało się!

Nagrodą dla zwycięskiego, najmilszego miasta w Polsce, jest promocja w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych, która swoim zasięgiem obejmie prasę, radio, telewizję, Internet i zagwarantuje dotarcie do milionów Polaków.

W ramach działań promocyjnych powstanie spot reklamowy o najmilszym mieście w Polsce, w którym pokazani zostaną jego mieszkańcy i najmilsze powody, dla których warto odwiedzić nagrodzone miasto.

Kampania rozpocznie się 1 lipca br. i obejmie kilka kanałów telewizyjnych radiowych, a także ogólnopolską i lokalną prasę.. Materiały pojawią się także na stronie akcji www.fioletowastrona.pl, oficjalnym profilu Milki na Facebooku oraz YouTube.

Komentarze (109)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Adam (gość)

Prawda taka że miasto Bytom ustawiło program który głosował automatycznie gdy organizator się połapał i zablokował miasto wynajęło kilku chłopaczków którzy cały dzień klikali głosy. Przekręt goni przekręt :)

KARAKAN (gość)

Bytom najmilszym miastem... hahahaha takiej BZDURY to nie slyszałem juz długo !
Mieszkam tu od urodzenia i zastanawiam sie JAKIM CUDEM zostalismy \\\\\\\"najmilszym miastem\\\\\\\" w Polsce ! Te miasto to PORAŻKA ! Bytom jest toczony przez raka ! Rak ten sklada sie z patologii, biedy, małoletnich \\\\\\\"gangsterów\\\\\\\" i szalejących psycho IDIOTÓW z szaliczkami !
Samo miasto pod wzgledem architektury przypomina SILENT HILL !
Mozna sie poruszac swobodnie po Bytomiu do godziny 20;00 MAX ! pozniej to juz jest survival ! oczywiscie na co drugim rogu stoją ekipy tzw \\\\\\\"JPnów\\\\\\\" czyli jednokomorkowe debilne organizmy, ktore potrafia tylko wymowic bezblednie \\\\\\\"JP JP POPEK NA 5% !\\\\\\\" i to max ! zadasz takiemu kretynowi pytanie \\\\\\\"PO CO CI GLOWA ?\\\\\\\" to odp bedzie \\\\\\\"yyy... JEM NIOM\\\\\\\" i nie mowie tu o rejonach centrum ! Rynku, Agory... tak jest WSZEDZIE !
Dla wszystkich, ktorzy wieczorami przecinają to miasto - NIE ZAPOMINAJCIE PARALIZATOROW i GAZOW PIEPRZOWYCH !
Pozdrawiamy RAKA i całą generacje \\\\\\\"JPnów\\\\\\\"

Kulfon (gość) (maria)

Masz rację. Bytomska patologia ma korzenie w czasach gdy co druga kamienica miała "opiekuna" czyli po naszemu gruba zarządzała. Zarządzanie było jakie było i się skończyło. Potem za "zarządzanie" zabrali się fachowcy ze spółek miejskich i do dziś Monisia ma w chacie grzyba i dziurawy dach. Wystarczy wejść do ajnfartów - tam jest dopiero III świat jabolowo - syfilityczny. Tam urzędnik z spółki miejskiej nie wejdzie, bo się boi iż nie wyjdzie.

maria (gość)

To że Bytom się wali to nie wina obecnego prezydenta, to są zaniedbania jeszcze z czasów PRL bo już wtedy zamiast remontować lepiej było wyburzyć- przypomnijcie sobie piękne kamienice na miejscu gdzie obecnie stoi Agora.

Kulfon (gość) (pandaa)

Odsetek ruin miejskich, patologii jest w Bytomiu znaczny. Jeśli w centrum miasta znajdują się patologiczne cuda, kamienice z odpadającym tynkiem, dziurawymi dachami, bez drzwi i z dyktą w oknach to ja przepraszam, ale w cywilizowanych miastach Zachodu tego nie ma. W Bytomiu w ilości tego dziadostwa wiedziemy prym. Monisia potwierdza bo mieszka w na takim podwórku na jagiellońskiej. Zaprośmy tam wycieczkę z Niemiec, Anglii. Będzie siara i kwas.Do tego megatony psich kup.

bąbel (gość) (agata)

ja równierz życzę ci wesołej zabawy w ruinach i dziadostwie, konkrety na temat kokursu znajdziesz na stronie Milki.
Na ochłodę przeczytaj sobie komentarz Pandy, jak widać chyba nie dla wszystkich przysłowiowa "szklanka jest w połowie pusta" nawiasem mówiąc fajny post.
Karwat leszek - to może od razu podepnijmy się pod jakąś komisję śledczą co się będziemy rozdrabniać.

Stefan 53 (gość) (Karwat leszek)

A ja pamiętam jak Bobrek tętnił życiem wszyscy pracowali w pobliskiej hucie czy też kopalni , festyny w Fazańcu i tego dziadostwa co są po eksmisjach nikt nam nie zsyłał , a teraz jest mi wstyd , że przyszło mi mieszkać w takiej dzielnicy

Karwat leszek (gość) (pandaa)

Masto było piękne ale przed wojną za niemca. Teraz to tylko namiastka, bieda i nędza.
A tutaj pandaa przedstawie ci w skrócie jak to w/g mnie wygląda:
1 Ryenk - w sumie nie istnieje - to przecież centralny plac każdego miasta. Nawet w Rudzie Śląskiej, która sąsiaduje z Bytomiem wygląda o niebo lepiej no i spełnia swoje funkcje deptaka! Natomiast w Bytomiu z roku na rok upycha się tutaj ogródki piwne. Płyta do wymiany.
2. Główna ulica - Dworcowa -powinna nazywać się Bankowa - o jej nawierzchni to tutaj już pisano.
3. Dzielnice Bytomia, które przytoczyłaś, min Rozbark, Łagiewniki - te pierwsze to zaszłość PRL - blokowiska - czy można się wnich zakochać - wątpie. Natomiast Łagiewniki, gdyby je tak kaminice wyremontować było by całkiem całkiem
3 Tutaj pozytyw o którym nie napisałaś! Tereny tzw Zabich Dołów to perła Bytomia, fakt, że dzielone z Chorzowem ale jednak - te tereny są dosłownie zaniedbywane przez każdą następną "elite" UM a szkoda. Szoda, że do dziś nie zamknięto drogi od Łagiewnik, czyli ulicy Krzyżowej była by już dopiero sielanka! A tak w weekend mase samochodów poupychanych gdzie popadnie przy stawach. Tutaj duży minus dla Panka!
Tak więc miasto Bytom ogólnie to obraz nędzy i rozpaczy - to są doznania przyjezdnych, ale także posiadające w swoich obszarach tereny zieleni gdzie można odpocząć - które są całkowicie zaniedbywane przez włodarzy z Bartyla włącznie. Widocznie łatwiej nagłósnić konkursik z filoetową krówką niż promować urocze zakątki miasta.

pandaa (gość)

żal mi was ludzie ... mieszkam od urodzenia w Bytomiu i powiem wam że jeśli nie podoba wam się to miasto to naprawdę droga walna! nikt was tu nie trzyma. I dodam jeszcze że Bytomianie powinni się cieszyć ze coś pozytywnego się stało, że Nasze miasto zostanie wypromowane z dobrej strony a nie ze strony walących się budynków. A jeśli mówicie o biednych i zaniedbanych dzielnicach miasta to weźcie pod uwagę to że KAŻDE miasto ma takie miejsca! Bez różnicy czy weźmiecie do porównania Warszawę, Katowice czy chociażby nawet Brukselę. A to że ludzie są smutni to może wynik wielogodzinnej pracy? powrotu z zakupów z ciężkimi torbami? a może choroby? O tym oczywiście nikt nie pomyśli.. bo po co?! Bytomianie proszę was przestańcie "hejtować" swoje miasto! I już tam na zakończenie dodam " Cudze chwalicie, swego nie znacie" Bytom jest pięknym miastem i jako młoda osoba osobiście powiem że nie boję się chodzić po " tych złych " dzielnicach. Uwierzcie że tam w większości mieszkają dobrzy i porządni ludzie, których po prostu nie stać na przeprowadzkę do "tych lepszych dzielnic". Osobiście mieszkam w Miechowicach i jestem dumna zarówno z mojego Miasta jak i z mojej Dzielnicy. I żeby nie pozostawić złudzeń, przez kilka lat mieszkałam na Rozbarku i jak nie wspominam tego okresu jakoś negatywnie. Dziękuję i mam nadzieję że chodź parę osób zrozumie że mieszka naprawdę w pięknym mieście!

agata (gość) (bąbel)

odp. bąbel
Nie odpowiedziałeś mi, migasz się, więc po co cały czas tak "mądrze" gardłujesz. Konkrety, misiu, proszę. To że "nie mam bladego pojęcia, "wydaje mi się", "zobaczymy" etc. potwierdza jedynie, że najważniejszy cel dla ciebie - to fajna zabawa, i tyle.
Piszesz też "nie taka była idea tej zabawy", oczywiście nie podając, jaka była wg ciebie ta idea. Podpowiem ci z litości: reklama Milki cudzym kosztem! I dalej możesz sobie bleblać, co chcesz. To i tak bez sensu. Pozdrawiam, wesołej zabawy w ruinach i dziadostwie naszego miasta.