Bytom: Fire Games II edycja na stadionie GKS Rozbark

MANO
Bytom: Fire Games II edycja na stadionie GKS Rozbark. Pure Fire Team oraz Aktywny Rozbark zorganizowały na stadionie GKS Rozbark drugą edycję "Fire Games".

Uczestnicy musieli przebiec 2,5 km i pokonać ponad 20 przeszkód, w tym ścianki, opony oraz zmierzyć się biegnąc w workach. Kolejna taka impreza prawdopodobnie już w czerwcu.

Startowały między innymi takie grupy biegowe jak Aktywny Rozbark, Szombierki Runners, BTM Runners.
W kategorii kobiet trzecie miejsce zdobyła Kamila Setykiel, drugie Hanna Szewerda a zwyciężyła Aleksandra Augustyn.
W kategorii mężczyzn trzecie miejsce zdobył Sebastian Śliwa, drugie miejsce Grzegorz Lisowski a pierwsze jego brat Adam Lisowski.
W dodatkowym challengu w konkurencji burppes wygrał Adam Bilski. Wykonał 27 powtórzeń w czasie 1 minuty. Gratulujemy zwycięzcom i organizatorom. Bytom znowu pokazał charakter.