Nowy rok rozpocznie się mocnym uderzeniem, jeśli chodzi o pozycje książkowe. Fani literatury powinni przygotować się na nowe, interesujące pozycje. Sprawdziliśmy, jakie książki zostaną wydane na początku 2017 roku. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.


Książki

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jar (gość)

Coś autora "House of Card"? Zawszeee. Jeśli chodzi o początek roku to zapomnieliście jeszcze o genialnym kryminale Ricka Riordana "Taniec Wdowca". Właśnie się teraz nim zaczytuję. Teksas, tequila i branża muzyczna - tyle powiem. Nie spodziewałem się po Riordanie kryminału, a tym bardziej tak świetnego. Czekam na kolejne, bo tego zostało mi jeszcze tylko parę stron.

joa (gość)

2 dni temu pisaliście, że koderaści robią zbiórkę żywności dla protestująch, chciałam przynieść KARMĘ DLA DZIKICH ZWIERZĄT, sprawdzam podany adres - Gdańska 29, a tam Poradnia Pomocy Rodzinie i Poradnia Leczenia Uzależnień; noooooo....... miód na serce moje i wieeeeeelu normalnych w tym mieście, jest szansa, że się wyleczą!