Wybierz region

Wybierz miasto

  Zostać miss

  Autor: AMC

  2000-05-27, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Natalia Szyguła - milenijna piękność Zostać miss CHORZÓW. Natalia Szyguła, 18-letnia chorzowianka, została wczoraj Miss Śląska i Zagłębia w konkursie Miss Polonia 2000.

  Natalia Szyguła - milenijna piękność
  Zostać miss
  CHORZÓW. Natalia Szyguła, 18-letnia chorzowianka, została wczoraj Miss Śląska i Zagłębia w konkursie Miss Polonia 2000. Urodziwa panna podbiła również serca publiczności. Widzowie oddali na nią najwięcej głosów. Impreza odbywała się w jej rodzinnym mieście.
  O włos od pełni szczęścia była I wicemiss - 23-letnia Joanna Michalik z Tarnowskich Gór. Zaś tytuł II wicemiss zdobyła świętochłowiczanka - 20-letnia Aneta Rybacka. Konkurs piękności był przeprowadzany w naszym regionie już po raz 17. Tym razem finał odbył się w chorzowskim Teatrze Rozrywki. Na scenie stanęło wczoraj 14 urodziwych kandydatek. Każda z panien została obdarowana upominkami. Najpiękniejszą obsypano nagrodami, z których najcenniejszą jest dwutygodniowa wycieczka zagraniczna.
  Natalia Szyguła zakwalifikowała się bezpośrednio do półfinału konkursu. Obie wicemiss i panna, która otrzymała tzw. dziki bilet, 28 maja pojadą na finał eliminacji regionalnych do Warszawy.
  Śląskie i zagłębiowskie panny nie ustępują urodą dziewczętom z innych rejonów kraju. Zuzanna Fornal z Jaworzna zakwalifikowała się rok temu do ścisłego finału konkursu. W tym roku uzyskała tytuł najpiękniejszej Ślązaczki w konkurencyjnym konkursie - Miss Polska.
  W przeprowadzonych w marcu wyborach Miss Beskidów (konkurs Miss Polonia) wygrała Agnieszka Radomska. Opolszczyznę w półfinałach konkursu reprezentować będzie Katarzyna Sidor. Za wszystkie mocno trzymamy kciuki. (AMC)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.