Wybierz region

Wybierz miasto

  Kulfon dzieciakom

  Autor: AMC

  2000-05-23, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Dzięki koncertowi w Spodku wyjadą na kolonie Kulfon maluchom KATOWICE. - Tego lata dzięki naszym darczyńcom na kolonie wyjedzie około 4 tys. dzieci, w tym 40 z Ukrainy.

  Dzięki koncertowi w Spodku wyjadą na kolonie
  Kulfon maluchom
  KATOWICE. - Tego lata dzięki naszym darczyńcom na kolonie wyjedzie około 4 tys. dzieci, w tym 40 z Ukrainy. Na ten cel zostaną także przeznaczone pieniądze z koncertu, który odbędzie się w sobotę w Spodku - mówi Piotr Duda, prezes Fundacji na Rzecz Zdrowia Dzieci i Młodzieży Regionu Śląsko-Dąbrowskiego im. Grzegorza Kolosy.
  Od 1992 roku fundacja wysłała na kolonie 41 tys. śląskich dzieci. Większość z nich pochodzi z rodzin borykających się z problemami finansowymi. Są wśród nich maluchy z domów dziecka i rodzin zastępczych. W zależności od sytuacji finansowej fundacja finansuje wyjazd w całości lub opłaca część kosztów.
  W sobotę w Spodku odbędzie się czterogodzinny koncert, w którym wystąpią m.in. Kulfon i Monika, Just 5, Gabriel Fleszar. Bilety-cegiełki na koncert, w cenie 10 zł, można kupić w kasach Spodka oraz w biurze fundacji przy ul. Korfantego 2, pok. 506.
  (AMC)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.