Wybierz region

Wybierz miasto

  Kobieca Polonia!

  Autor: Grzegorz Żądło

  2006-09-08, Aktualizacja: 2006-09-07 14:56 źródło: Dziennik Zachodni

  Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego meczu hokeistów Polonii w I lidze. W sobotę i w niedzielę zagrają na wyjeździe z Orlikiem Opole. W poniedziałek bytomscy kibice mieli okazję bliżej poznać hokeistów, ...

  Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego meczu hokeistów Polonii w I lidze. W sobotę i w niedzielę zagrają na wyjeździe z Orlikiem Opole. W poniedziałek bytomscy kibice mieli okazję bliżej poznać hokeistów, porozmawiać z nimi i wziąć autograf, bo na Rynku odbyła prezentacja drużyny.

  Przyszło kilkuset kibiców. Zawodnicy prezentowali się na specjalnej scenie. Bytomski hokej to jednak nie tylko mężczyźni. W maju powstał zespół żeński. Na razie dziewczęta tylko trenują i uczą się podstaw hokeja. Pierwszy mecz mają rozegrać w grudniu lub w styczniu. - Z naborem nie mieliśmy problemu - mówi Sławomir Budziński, trener drużyny.

  - Zgłosiło się około czterdziestu dziewczyn, większość z nich regularnie trenuje. Okazuje się, że w Bytomiu hokej jest dyscypliną rodzinną. W żeńskiej drużynie jest m.in. córka Andrzeja Secemskiego, Patrycja.


  Na zdjęciu:
  I rząd: Anastazja Rendak, Klaudia Chrapek, II rząd: Katarzyna Gołębiewska, Magdalena Augustyn, Angelika Szczot, Patrycja Sfora, Anna Klama, Agnieszka Kańtuch, Joanna Kęsoń. III rząd: Aleksandra Winchór, Magadalena Czaplik, Magdalena Kupczak, Patrycja Niewiara, Aleksandra Zurke, Agnieszka Bezrączko, Monika Suchanek, Sandra Nowak, Patrycja Nowara, Sandra Kuczera, Anna Jon, trener Andrzej Banaszczak. IV rząd: Sławomir Budziński, Patrycja Brabańska, Katarzyna Lubos, Karolina Siemicka, Natalia Metta, Patrycja Secemska, Joanna Warczak, Aleksandra Stępień, Katarzyna Szlomska, Aleksandra Frycz, Anna Brabańska

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)