Judo: Trzy kolory

Agnieszka Bezrączko z Czarnych Bytom wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii do 48 kg na międzynarodowym turnieju dżudo młodziczek, który odbył się w Łodzi.

Agnieszka Bezrączko z Czarnych Bytom wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii do 48 kg na międzynarodowym turnieju dżudo młodziczek, który odbył się w Łodzi. W kategorii do 70 kg pierwszą lokatę zająła reprezentująca bytomski klub Izabela Samsonowicz. Jacek Brysz w kategorii do 60 kg był także pierwszy. Podobnie jak Ewa Konieczny w kategorii do 44 kg oraz Izabela Sochacka w kategorii do 32 kg.

Pozostali dżudocy Czarnych także spisali się na medal. Tyle tylko, że w innym kolorze. Drudzy na podium byli: Daria Dębogórska (63 kg), Jakub Raczyński (46 kg), Szymon Królikowski (42 kg). Na trzecich lokatach uplasowali się: Dawid Klim (73 kg), Adrian Szpakowski (60 kg), Piotr Pituła (55 kg), Łukasz Gołus (dzieci do 41 kg), Paulina Dawczak (40 kg), Marcin Wydrzyński (dzieci do 29 kg).